Interneto svetainių kūrimas

Šablonai ir pavyzdžiai

E

Išsirenkate Jums patinkantį dizainą.

E

Pasitariame ką paliekame, pridedame ar pakeičiame.

E

Aptariame galutinę kainą.

E

Pasirašome sutartį.

E

Sukuriame Jums svetainę!

Kategorijų filtras

Kategorijos
Aprašymas
Šis internetinės svetainės pavyzdys puikiai tiks nedideliam restoranui, barui ar panašiam verslui.
Tokio pobūdžio veikla dažniausiai vykdoma ne įprastinėmis darbo valandomis, todėl ši svarbi informacija pateikiama kiekviename puslapyje.
Pavyzdžio "Įvadinio" ir "Pradžios" puslapių viršuje patalpintas mygtukas atlikti vietų rezervaciją. Kad rezervaciją klientas galėtų atlikti iš karto internetu, reikėtų papildomai įsigyti tam skirtą įskiepį, kurio kaina priklausytų nuo Jūsų pageidaujamų funkcijų.
Kitu atveju, galima padaryti, kad paspaudus mygtuką, būtų nukreipiama į Kontaktų puslapį ir rezervacijas priimti telefonu ar el.paštu.
Esant poreikiui, už papildomą mokestį, galima įdiegti internetinę parduotuvę patiekalų užsakymui ir pristatymui į namus.
Pakeitus nuotraukas, šabloną galima pritaikyti bet kokiai Jūsų vykdomai veiklai.
Aprašymas
Šiame internetinės svetainės šablone numatyta viskas, ko gali reikėti smulkaus ir vidutinio verslo poreikiams.
Kontaktinė informacija ir kontaktinė forma siųsti žinutei patalpinta kiekvieno puslapio apačioje.
Įvykdytų projektų puslapis bei kainų puslapis (kartu su dažniausiai užduodamų klausimų skiltimi) įtraukti į svetainės dizainą.
Įvadiniame puslapyje numatyti nuorodų mygtukai, kainų lentelės, naujienlaiškio prenumerata, apžvalgos, klientų atsiliepimai ir kita informacija.
Aprašymas
Internetinės svetainės šablonas puikiai tiks mados namams, fotografams, blogeriams ar kitokio smulkaus verslo pristatymui.
Pagal poreikį gali būti keičiamos svetainės spalvų schemos.
Aprašymas
Svetainės pavyzdys gali būti naudojamas tiek nepelno siekiančiai, ūkininkus remiančiai ir vienijančiai organizacijai, tiek smulakaus ir vidutinio verslo pristatymui.
Sukurti specialūs atskiri puslapiai renginiams ir paramai.
Kad paramą klientas galėtų atlikti iš karto internetu, reikėtų papildomai įsigyti tam skirtą įskiepį, kurio kaina priklausytų nuo Jūsų pageidaujamų funkcijų. Kitu atveju, galima padaryti, kad paspaudus mygtuką būtų nukreipiama į atitinkamą puslapį su informacija kaip pervesti pinigus.
Aprašymas
Šis šablonas turi viską, ko galimai reikėtų jogos studijos internetinei svetainei.
Apart "Įvadinio" ir "Pradžios" puslapių, pritaikytų būtent šio pobudžio verslo nišai, šablone siūlomas specialus puslapis apie užsiėmimus, jų grafiką, vietą.
Taip pat šablone rasite puslapius "Apie mus", "Mūsų komanda", "Blog'as", "Kontaktai". Jūsų klientai visus puslapius patogiai vartys tiek kompiuterio ekrane, tiek planšetėje ar mobiliajame telefone.
Kad registraciją klientas galėtų atlikti iš karto internetu, reikėtų papildomai įsigyti tam skirtą įskiepį, kurio kaina priklausytų nuo Jūsų pageidaujamų funkcijų. Kitu atveju, galima padaryti, kad paspaudus mygtuką, būtų nukreipiama į Kontaktų puslapį ir registracijas priimti telefonu ar el.paštu.
Aprašymas
Akį traukiančio dizaino šablonas su septyniais puslapiais - "Įvadinis", "Pradžia", "Kelionės", "Blog'as", "Apie mus", "Komanda", Kontaktai" .
Puikiai tiks ne tik kelionių agentūrai, bet ir visiems su kelionėmis susijusiems įvykiams pateikti.
Už papildomą kainą taip pat galima integruoti el. parduotuvę ar tiesioginį kelionių pardavimą internetu.
Aprašymas
Kuriant šią svetainę, orientuotasi į fizinį asmenį - kaip tekstų kūrėją. Tačiau pakeitus keletą elementų, šablonas gali būti pritaikytas bet kokiai kitai veiklai pristatyti.
Šablone sukurti net devyni puslapiai, padėsiantys pritraukti naujų klientų. Visos svetainėje esančios nuotraukos gali būti paliktos, jeigu neturite savų.
Aprašymas
Gėlininkams - floristams skirta internetinė svetainė. Visuose puslapiuose naudojamos gėlių ir jų kompozicijų nuotraukos gali likti ir Jūsų svetainėje.
Pakeitus nuotraukas, svetainės šabloną galima pritaikyti bet kokiam kitam verslui pristatyti.
Už papildomą kainą galima integruoti internetinę parduotuvę.
Aprašymas
Šis septynių puslapių interjero dizaino šablonas atspindi pagrindines kiekvienos interjero dizaino įmonės vertybes, stilius ir kompetenciją.
Puslapiuose patalpinta puikių ir unikalių nuotraukų, todėl šis pavyzdys yra paruoštas Jūsų interjero dizaino svetainei pakelti į kitą lygį.
Kiekvienas puslapis puikiai atrodo kompiuterio ekrane, taip pat planšetėje ir mobiliajame telefone.
Aprašymas
Šis keramikos studijos šablonas puikiai tinka bet kuriam keramikos verslui, norinčiam plėsti savo paslaugas - mokymus, gaminių pardavimus ar paprasčiausiai savęs pristatymui. Devynių puslapių svetainės pavyzdžiuose galite atrasti Jums reikiamus aspektus ir pritaikyti savo poreikiams.
Pavyzdyje esančias nuotraukas galime panaudoti Jūsų svetainės kūrimui.
Taip pat yra galimybė integruoti pilnai veikiančią internetinę parduotuvę.
Aprašymas
Šis, verslo konsultantams skirtas internetinės svetainės pavyzdys turi viską, ko reikia pristatyti save klientams internete.
Aštuonių puslapių šablonas gali būti panaudotas su jame esančiomis nuotraukomis.
Aprašymas
Svetainės šablonas, su visais jame esančiais, akį traukiančiais paveikslėliais, gali būti panaudotas sulčių spaudyklai, sulčių parduotuvei ar, pakeitus paveikslėlius ir nuotraukas, bet kokiai kitai veiklai.
Šablone sukurti sulčių meniu puslapis, receptų puslapis, taip pat puslapis, skirtas sveikatingumo propogavimui naudojant sultis.
Už papildomą mokestį galima integruoti internetinę parduotuvę Jūsų sukurtų produktų pardavimui.
Aprašymas
Programinės įrangos svetainės šablonas gali būti pritaikytas bet kokiam verslui, susijusiam su technologijomis.
9 puslapių svetainės pavyzdyje rasite idėjų, kaip galėtumėte pristatyti savo verslą klientams.
Aprašymas
Pavyzdys puikiai tiks tiek įmonei, siūlančiai auklių paslaugas, tiek individualiam asmeniui, užsiimančiam šia veikla ir norinčiam pristatyti save.
Šabloną sudaro aštuoni skirtingi ir unikalūs puslapiai. Kiekviename puslapyje daugybė grafikos ir iliustracijų, suderinta švelnių spalvų paletė.
Aprašymas
Aštuonių puslapių šablonas tiks bet kokiai konferencijai. Kiekvienas puslapis su grafiniais paveikslėliais, kuriuos galima panaudoti Jūsų reikmėms.
Čia rasite puslapių pavyzdžius, skirtus pranešėjams, tvarkaraščiams, kainoms.
Esant poreikiui, sukursime papildomus puslapius išlaikant dizaino spalvaų gamą ir struktūrą.
Aprašymas
Ši maisto receptų svetainė leis sutelkti dėmesį į tai, kas iš tikrųjų yra svarbu - tai skanūs receptai, kuriuos kūrėte taip aistringai.
Puslapiai turi puikius grafinius elementus, kurie leis elegantiškai ir efektyviai pateikti savo receptus.
Aprašymas
Puikus pavyzdys maratonų pristatymui internete. Švarus ir paprastas dizainas, šviesios spalvos.
Tarp 9 šablono puslapių rasite ir puslapį su registracijos mokesčiais, puslapį renginio mobiliai programėlei, nuotraukų galeriją ir kt.
Aprašymas
Šablone puslapiai labiausiai atkreipia dėmesį į Jūsų siūlomas paslaugas. Klientams lengvai, aiškiai ir suprantamai pateiksite savo vykdomą veiklą, atliekamus darbus ir įkainius.
Sukeltos aukštos kokybės nuotraukos, kurias galite naudoti ir savo svetainėje, padeda profesionaliai ir elegantiškai parodyti teikiamų paslaugų spektrą.
Esant poreikiui, galime integruoti internetinę parduotuvę.
Aprašymas
Šablonas "Architektai" puikiai atspindi verslo kryptį. Tai vientisas stilingumo, paslaptingumo ir elegancijos derinys,
Visas pavyzdyje panaudotas iliustracijas galite naudoti savo svetainei. Profesionali ir vizualiai patraukli svetainė padės pritraukti naujų klientų.
Aprašymas
Lengvas ir įtraukiantis svetainės dizainas, derantys tarpusavyje ir su svetanės nuotraukomis spalvų tonai.
Pavyzdyje parodyta kaip galėtų atrodyti svetainė nekilnojamo turto brokerių veiklai pristatyti ir plėtoti.
Tačiau ši svetainė gali būti pritaikyta bet kokiokioms kitoms tarpininkavimo paslaugoms viešinti.
Aprašymas
Taiklus pasirinkimas pristatyti teisines paslaugas savo potencialiems klientams. Puikiai tiks tiek įmonėms, tiek ir pavieniams teisininkams, juristams, advokatams ar notarams.
Teisinei sričiai tinkamos, pavyzdyje sudėtos nuotraukos, gali būti panaudotos ir Jūsų svetainei.
Aprašymas
Šis, 6 puslapių internetinės svetainės šablonas, turi viską ko reikia profesionaliai ir konstruktyviai pristatyti savo darbus.
Sukurtas atskiras puslapis knygų pristatymų renginiams.
Jeigu norėtumėte, galime integruoti elektroninę parduotuvę, kurios pagalba galėsite savo kūrinius parduoti tiesiog internete.
Aprašymas
Namų meistro svetainės šablonas tiks tiek nedidelėms įmonėms, tiek privatiems asmenims, teikiantiems remonto, priežiūros, statybos ir kitas panašios veiklos paslaugas namų ūkiams.
Šablone panaudotos nuotraukos, atitinkančios veiklos sritį, gali būti sukeltos ir į Jūsų interentinę svetainę.
Aprašymas
Svetainės dizainas pritaikytas juvelyro amatu užsiimanties specialistams pateikti savo paslaugas potencialiems klientams.
Esant poreikiui galima integruoti internetinę parduotuvę.
Aprašymas
Gydytojo kabinetas - tai profesionalus, švarus dizainas - būtent tai, ko norime iš pačių gydytojų.
Šiame rinkinyje yra 8 skirtingi puslapiai, skirti aiškiai ir kokybiškai pateikti informaciją.
D.U.K. puslapyje informacija pateikta tvarkingai ir kompaktiškai, lengvai prieinama naudojant perjungiklius.
Paslaugų puslapis yra paruoštas taip, kad jūsų medicinos paslaugos būtų rodomos pasirinktinėmis piktogramomis.
Aprašymas
Svetainė padės elgantiškai papasakoti Jūsų kelionių istorijas ir pritraukti sekėjų, besidominčių kelionėmis ir nuotykiais.
Pilno pločio svetainės puslapiai su dideliais vaizdais. nuorodų sistema iš vieno puslapio į kitą, nuoseklus ir aiškus informacijos pateikimas.
Aprašymas
Visuose aštuoniuose pavyzdyje pateiktuose Įdarbinimo brokerio puslapiuose rasite puikius tipografijos dizaino elementus, grafikos ir spalvų suderinamumą.
Sveitainėje rasite puslapius, skirtus darbuotojų ieškantiems darbdaviams, darbų ieškantiems darbuotojams, pavyzdinį puslapį darbo vietos pristatymui ir kt. Dirstelkite!
Aprašymas
Skaitmeninės rinkodaros svetainės pavyzdyje yra 8 skirtingi puslapiai, kurie iškart patrauks lankytojų dėmesį. Ryškių spalvų ir abstrakčių formų naudojimas suteiks jūsų svetainei modernumo ir madingumo.
Šio šablono aiškus ir lengvai skaitomas turinys puikiai dera su dizainu.
Aprašymas
Šis 7 puslapių, puikaus dizaino šablonas tiks plataus spektro kriptovaliutų nišoje, pavyzdžiui konsultacijų paslaugų pristatymui, mokymams ir pan. Kiekviename puslapyje patalpintos ypatingai išsiskiriančios antraštės, gausu grafikos elementų su šilto švytėjimo efektu. Svetainė be abejonės patrauks Jūsų klientų dėmesį.
Aprašymas
8 puslapių Gyvūnų prieglaudos internetinėje svetainėje apgalvoti visi reikalingi aspektai tokiai veiklai pristatyti.
Su kokybiškomis nuotraukomis, kurias galite naudoti ir savo svetainės kūrime, šiltų spalvų deriniais čia rasite puslapius skirtus savanoriavimui, gyvūno priglaudimui, puslapį su globotinų gyvūnų sąrašu. Taip pat puslapį, skirtą aprašyti kiekvienam gyvūnui.
Aprašymas
Pradinės mokyklos pavyzdyje yra viskas, ko reikia norint sukurti madingą ir žaismingą pradinės mokyklos svetainę. 7 unikalūs puslapiai, ryški spalvų paletė, žaismingas šriftų šeimų pasirinkimas ir profesionali išvaizda padės pritraukti mokinius ir tėvus į jūsų mokyklą.
Aprašymas
Šis svetainės šablonas puikiai tinka bet kuriai paslaugų sferos svetainei. Jame yra 7 skirtingi puslapiai. Pateikti du skirtingi puslapiai paslaugoms pristatyti ir vienas puslapis su konkrečios paslaugos aprašymu. Dizainas yra profesionalus ir įtraukiantis. Pavyzdyje patalpintos nuotraukos gali būti naudojamos ir Jūsų svetainei.
Aprašymas
6 puslapių internetinė svetainė savo dizainu patrauks Jūsų potencialių klientų dėmesį. Pavyzdyje galimai rasite idėjų, kaip geriau pristatyti savo paslaugas svetainės lankytojams ir išplėsti savo klientų ratą.
Aprašymas
Vestuvių planavimas - daug streso sukeliantis gyvenimo įvykis bet kuriai porai. Pritraukite klientus švelnių, ramių spalvų internetine svetaine. Įtikinkite, kad visus rūpesčius ir nesklandumus išspręsite už juos.
Šis internetinės svetainės maketas tiks bet kokio pobūdžio renginių organizavimo ir planavimo pristatymui.
Aprašymas
Šis internetinės svetainės pavyzdys orientuotas į malonią vartotojo patirtį, bei lengvai suprantamą paslaugų pateikimą.
7 pavyzdiniai, unikalaus išdėstymo puslapių pavyzdžiai su suderintomis spalvų paletėmis bei puikiomis piktogramomis.
Aprašymas
Patogi ir nesudėtinga svetainė automobilių nuomos verslui plėtoti. Lankytojai greitai ras ir rezervuot reikiamą transporto priemonę.
Svetainės kūrimo kaina yra preliminari - gali tiek didėti, tiek mažėti, priklausomai nuo Jūsų teikiamų paslaugų kiekio, reikalingo funkcionalumo ir automobilių skaičiaus.
Aprašymas
Pavyzdyje pateikti 8 puslapiai su patrauklia akiai spalvų palete, švariu ir tikslinei auditorijai pritaikytu dizainu.
Puslapiuose sudėtos nuotraukos ir iliustracijos gali būti panaudotos ir Jūsų internetinės svetainės kūrime.
Aprašymas
Internetinės svetainės pavyzdys puikiai tiks bet kuriai agentūrai, norinčiai pristatyti savo draudimo paslaugas.
Teminiai grafiniai paveikslėliai gali būti panaudoti Jūsų svetainės kūrime arba pakeisti Jūsų atsiųstomis nuotraukomis.
Pavyzdyje rasite Paslaugų sąrašo puslapį ir vieną puslapį su atskiros paslaugos pristatymu. Svetainės kūrimo kaina gali skirtis nuo pateiktos, priklausomai nuo to, kiek puslapių reikės Jūsų veiklai pristatyti.
Aprašymas
Internetinės svetainės pavyzdys skirtas įmonėms, veiklą vykdančioms statybų, pastatų remonto, rekonstrukcijos srityse.
Pavyzdyje rasite atskirus pavyzdinius puslapius vykdomiems projektams, įvykdytiems darbams, paslaugoms pristatyti.
Visos nuotraukos, panaudotos pavyzdyje, gali būti naudojamos ir Jūsų svetainės kūrime.
Svetainės kūrimo kaina gali skirtis nuo pateiktosios, priklausomai nuo to, kiek internetinių puslapių Jūsų pristatomai veiklai reikės sukurti.
Aprašymas
Svetainės pavyzdys lengvai pritaikomas tiek vienkartiniams renginiams organizuoti, tiek pasikartojantiems seminarams, bendruomenės susitikimams ar šventėms pristatyti.
Lengvų, neapsunkinančių spalvų tonų kombinacija su aiškiai pateikta Jūsų informacija leis lengvai pritraukti į renginį dalyvius, pranešėjus ir pristatyti savo rėmėjus.
Atskiru susitarimu galima integruoti internetinę parduotuvę, kurioje galėsite parduoti savo atributiką, prekes su renginio logotipais ir pan.
Aprašymas
Svetainės pavyzdžio puslapiuose vyrauja švelnios, neagresyvios spalvos, tinkančios tokio pobūdžio paslaugoms pristatyti. Pavyzdyje rasite puslapius, skirtus savęs pristatymui, paslaugų sąrašui, dažniausiai užduodamiems klausimams, taip pat pavyzdinį puslapį konkrečios paslaugos pristatymui ir kitus.
Svetainėje panaudotus grafinius elementus galima naudoti ir Jūsų svetainėje. Tereikia pakeisti konkrečias asmenines nuotraukas.
Aprašymas
Puikus internetinės svetainės pavyzdys įmonei ar asmeniui už-siimantiems perkraustymo paslaugų teikimu. Kontrastingos spalvos, išraiškingi grafiniai elementai, aiškus akcentų išdėstymas.
Pavyzdyje rasite sukurtus puslapius Paslaugų sąrašui, Įkainiams, savęs pristatymui, taip pat ir pavyzdinį puslapį konkrečios paslaugos pristatymui, puslapį patarimams ir dar daugiau...
Savo svetainei galite rinktis tuos, kurie Jums atrodo svarbūs. O jeigu reikia, sukursime papildomų!
Aprašymas
Kiekviename iš puslapių yra aukštos kokybės nuotraukų, kurias galime panaudoti be jokių apribojimų. Nors svetainės pavyzdys skirtas dailidei - staliui, pakeitus vaizdinę medžiagą, svetainės struktūrą galima pritaikyti bet kokios kitos veiklos pristatymui.
Aprašymas
Internetinė svetainė puikiai tiks verslo konsultantams, mokymų specialistams ar panašaus verslo atstovams pristatyti save ir savo veiklą, pateikti informaciją apie savo paslaugas. Pateikti 7 pavyzdiniai puslapiai. Juose esančią vaizdinę informaciją galime panaudoti Jūsų svetainės kūrimui.
Aprašymas
Pakvieskite savo svetainės lankytojus mokytis! Svetainės šablonas puikiai tiks kalbų mokykloms. Akiai patraukli grafika ir spalvingi maketai suteiks galimybę patogiai pristatyti savo siūlomas paslaugas. Pateikiami 7 pavyzdiniai puslapiai, kuriuos pritaikysime individualiai Jūsų mokyklai.
Aprašymas
Pralenkite konkurentus, pristatykite save būsimiems klientams. Internetinės svetainės šablonas pritaikytas elektros paslaugas teikiantiems asmenims arba įmonėms. Ryškių spalvų, akį traukintis dizainas, tematinės nuotraukos, nuoseklus pristatymas. Šablone rasite įdėjų, kokias paslaugas aprašyti ir kaip save pristatyti.